Proč se učit programovat

Jak může programování prospět našemu životu

Ať už se vaše dítě chce naučit jen základy kódování nebo se stát programátorem, výhody logického uvažování, podrobné faktické analýzy a kritického myšlení mu poskytnou pevný základ, o který se může opřít ve škole nebo v budoucím povolání.

 

Sní vaše dítě o vývoji vlastní aplikace? Chce vytvořit zábavné hry, jako jsou další Angry Birds nebo World of Warcraft, které si zahraje se svými kamarády? Nebo by chtělo pracovat jako animátor pro Lucasfilms? Toto všechno a mnoho dalšího je možné se správným vedením a základními znalostmi programování. Poté může platit anglické „The sky is the limit“ – nebe je limitem a nebo taky ne ;o)

 

Naše kroužky programování mohou vašim dětem pomoci udělat první krok pro objevení jejich vášně a maximalizaci jejich potenciálu.

Kódování je nová gramotnost. Aby se mladí lidé mohli v budoucí společnosti rozvíjet, musí se naučit navrhovat, vytvářet a vyjadřovat se pomocí digitálních technologií.

Mitchel Resnick

Profesor pro výzkum učení na MIT

Porozumění počítačové vědě je v dnešním světě stále důležitejší. Naše konkurenceschopnost závisi na naší schopnosti vzdělávat naše děti v této kritické oblasti.

Sheryl Sandberg

COO Facebook

Naučit se psát programy procvičuje vaši mysl a pomůže vám lépe myslet, vytváří způsob přemýšlení o věcech, a to je dle mého názoru užitečné ve všech oblastech.

Bill Gates

Zakladatel Microsoftu

O NÁS

Pro děti od 4 do 15 let nabízíme vzdělávací kroužky v oblasti vědy a techniky – STEM. STEM je zkratka Science, Technology, Engineering a Mathematics.

Provozovatel

JeduEdu.cz, z.ú.
se sídlem Na zvonici 146, Líbeznice
IČ: 08367248
zapsaná v rejstříku ústavů, vedeném Městským soudem v Praze v oddílu U, vložce číslo 818

Ochrana osobních údajů

Přihlášení odběru novinek

Chcete-li dostávat informace o našich aktivitách a novinkách na blogu, zadejte svoji emailovou adresu níže.

Děkujeme za přihlášení

Nemusíte se obávat spamu, slibujeme!