PRIMO TOYS - CUBETTO

PROGRAMOVÁNÍ PRO NEJMENŠÍ

image1

Společnost PRIMO Toys z Velké Británie je výrobcem přátelského dřevěného robota Cubetto, který naučí vaše dítě základům počítačového programování prostřednictvím dobrodružství a hraní her.

K výuce používáme základní sadu Cubetto a různé doplňky. Hlavním doplňkem jsou různé hrací podložky – koberce. Tyto koberce jsou každý zaměřený na nějaké téma a prostředí a jsou základem Cubettova dobrodružství.

Cubetto není jen chytá hračka, ale má zpracovaný vzdělávací program. Temto program provází děti kroužkem a zajišťuje, že se kromě zábavy také něco dozvědí a naučí..

Kroužky nejsou jen o programování. Cubetto na svých výpravách potřebuje spoustu věcí, které je potřeba vyrobit. Děti tedy uplatní svoji ktreativitu a zlepší dovednosti s výtvarnými potřebami.

K programování robota Cubetto není potřeba umět číst a psát

Seznamte se s Cubettem

In computer vision and image processing, a feature is a piece of information which is relevant for solving the computational task related to a certain

KROUŽKY S CUBETTEM

PROGRAMUJEME S CUBETTEM

Programovat se dá i bez nutnosti umět číst a psát. Robot Cubetto pomůže dětem se naučit základním principům programování. Děti zase pomůžou Cubettovi zvládnout nejedno dobrodružství.

Více info

EVENTY S CUBETTEM

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ

Red Dot 2016 – Best of Best | Cannes Lions 2016 – Gold | Junior Design 2016 – Platinum | FastCo. Awards 2016 – Finalist | London Design Award 2016 – Gold  | Forbes 30 under 30: Europe 2017 | German Design Award 2017 – Excellent Product Design | Early Years Excellent 2017 – 5 Stars

PRIMO, Cubetto, jsou ochranné známky společnosti Primo Toys. ©2017 Primo Toys

O NÁS

Pro děti od 4 do 15 let nabízíme vzdělávací kroužky v oblasti vědy a techniky – STEM. STEM je zkratka Science, Technology, Engineering a Mathematics.

Provozovatel

JeduEdu.cz, z.ú.
se sídlem Na zvonici 146, Líbeznice
IČ: 08367248
zapsaná v rejstříku ústavů, vedeném Městským soudem v Praze v oddílu U, vložce číslo 818

Ochrana osobních údajů

Přihlášení odběru novinek

Chcete-li dostávat informace o našich aktivitách a novinkách na blogu, zadejte svoji emailovou adresu níže.

Děkujeme za přihlášení

Nemusíte se obávat spamu, slibujeme!