ENGINO

FYZIKA A ROBOTIKA HROU

eng-logo1

Společnost Engino je původní Kyperská firma zaměřující se na vzdělávací hračky. Série STEM firmy Engino zahrnuje širokou škálu témat, jako jsou jednoduché stroje, převodovky, spojky, Newtonovy zákony, konverze energie, solární energie a konstrukce. Tyto jedinečné sestavy podporují kreativitu a představivost a zároveň učí principy STEM.

K výuce používáme speciální Engino sady. Tyto sady nejsou určeny k běžnému prodeji a jsou sestaveny ke konkrétnímu vzdělávacímu cíli.

Každá sada má přímo od Engino zpracovaný metodický materiál k výuce. Veškeré materiály máme k dispozici v českém jazyce.

Některé materiály jsou zpracovány elektronicky a k ovládání modelů je potřeba speciální SW. Proto u některých kroužků používáme ve výuce tablety.

Engino má zpracované programy pro základy fyziky a dvě úrovně robotiky

Základy fyziky

In computer vision and image processing, a feature is a piece of information which is relevant for solving the computational task related to a certain

Robotika MINI

A specific image feature, defined in terms of a specific structure in the image data, can often be represented in different ways. 

Robotika Pro

A specific image feature, defined in terms of a specific structure in the image data, can often be represented in different ways. 

KROUŽKY S Engino

EVENTY S Engino

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ

awards engino

ENGINO, Engino – Play to Invent jsou ochranné známky společnosti ENGINO. ©2017 Engino.net Ltd

O NÁS

Pro děti od 4 do 15 let nabízíme vzdělávací kroužky v oblasti vědy a techniky – STEM. STEM je zkratka Science, Technology, Engineering a Mathematics.

Provozovatel

JeduEdu.cz, z.ú.
se sídlem Na zvonici 146, Líbeznice
IČ: 08367248
zapsaná v rejstříku ústavů, vedeném Městským soudem v Praze v oddílu U, vložce číslo 818

Ochrana osobních údajů

Přihlášení odběru novinek

Chcete-li dostávat informace o našich aktivitách a novinkách na blogu, zadejte svoji emailovou adresu níže.

Děkujeme za přihlášení

Nemusíte se obávat spamu, slibujeme!